آموزش

راهنمای ثبت شرکت و خرید بیزینس برای دریافت اقامت دائم و گذرنامه کانادا

ثبت شرکت در کانادا به منظور دریافت ویزای مهاجرتی کانادا و اقامت دائم کانادا، یکی از روش های دریافت گذرنامه کانادا در میان مدت است. با داشتن ویزای تحصیلی کانادا، قادر به تحصیل و زندگی و کار محدود در این کشور بوده و پس از دانش اموختگی فرصت پیدا کردن شغل به شما داده می شود.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد رشته های غیرپزشکی. سالانه ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار کانادا است. بیش از یک میلیون هموطن در کانادا زندگی می کنند واستقبال ایرانیان برای سفر به این کشور در حال افزایش است. پاتوق شماره یک ایرانیان در آمریکا، بدون سفارتخانه بوده و این مشکلاتی را برای هموطنان ایجاد کرده است.

ثبت شرکت در کانادا به منظور کارآفرینی دراین کشور، از روش های اقدام برای دریافت PR بوده که در این گفتار، راهنمایی برای عزیزان مشتاق به ثبت شرکت، ارائه می شود. توجه داشته باشید که با دریافت ویزای ۵ ساله مولتی پل کانادا، به هیچ وجه امکان کار کردن و تحصیل دراین کشور نداشته و هر ۶ ماه باید از خاک کانادا خارج شوید. ثبت شرکت در کانادا نیازمند آشنایی به قوانین این کشور است. برای ثبت شرکت در کانادا بایستی برنامه تجاری داشته باشید. در ثبت شرکت در کانادا بایستی به اوضاع اقتصاداین کشور آگاه باشید. لذا از ایرانیان متخصص در این کشور از طریق لینکدین مشورت بگیرید.

با بیست اسکریپت مگ همراه باشید.

 ثبت شرکت و اخذ ویزای کار کانادا

به ویزایی که مشتاقان ثبت شرکت در کانادا در سال ۲۰۲۰ میلادی دریافت می کنند، OWNER OPERATORS WORK VISA گفته می شود. یکی از برنامه هایی که این روزها مورد توجه بسیار قرار گرفته، اخذ ویزای کار دو ساله از طریق ثبت شرکت و ایجاد اشتغال در کانادا است. به دلیل دشوار شدن شرایط اقامتی و بالا رفتن قیمت دلار، جای خالی چنین برنامه هایی در سیستم مهاجرتی کانادا احساس میشود و همین دلایل کافی است تا این برنامه در کانون توجهات بسیار قرار گیرد.

در این برنامه شما با خرید و یا ایجاد یک بیزینس میتوانید اجازه کار در کانادا را دریافت نمایید. طبیعی است خرید بیزینس راحت تر است اما توجه داشته باشید که بیزینس های خوب گران هستند و آنهایی که با قیمت های پایین ارائه میشوند چندان مورد اعتماد نخواهند بود. خرید و یا ایجاد یک شغل هر کدام دارای مزایا و معایبی است. به عنوان مثال برای خرید یک بیزینس خوب باید مبلغ زیادی را پرداخت نمایید‌.

در عوض شرایط کار به مراتب راحت تر خواهد بود. ایجاد یک شغل نیز دارای این حسن است که چون از ابتدا تحت کنترل شماست از جزئیات آن آگاه هستید و ریسکی برای خرید نمیکنید. اگرچه باید توجه داشته باشید که در این روش ممکن است هزینه های جانبی شما بیشتر باشد‌‌.

به طور کل مسیر این برنامه به شرح زیر است:

 •  یک بیزینس خوب و قابل اعتماد در یکی از شهرهای کانادا انتخاب کنید.
 • صلاحیت و مدارک بیزینس و صاحبانش را از مسئولان و مراکز دولتی استعلام می کنید.
 • تاییدیه LMIA را دریافت می کنید.
 • مجوز کار را از اداره مهاجرت دریافت می کنید.
 • در برنامه EXPRESS ENTRY شرکت می کنید.
 • مراحل دریافت اقامت دائم را طی می کنید.

راهنمای ثبت شرکت و خرید بیزینس برای دریافت اقامت دائم و گذرنامه کانادا

آنچه درباره ثبت شرکت و خرید بیزینس در کانادا باید بدانید

 • ثبت شرکت و خرید بیزینس در کانادا به منظور دریافت اقامت دائم کانادا یا ویزای بلند مدت و گذرنامه کانادا، یک برنامه مهاجرتی نیست.
 • آن را مثل برنامه نیروی متخصص یا کارآفرینی استانی نگاه نکنید.
 • برنامه خرید بیزینس وثبت شرکت در کانادا، به خودی خود تبدیل به اقامت دائم نمی شود.
 • هیچ تضمینی برای دریافت PR وجود ندارد. گول تبلیغ کنندگان و موسسات اعزام نیروی کار و خرید بیزینس دراین کشور را نخورید.
 • برای اقدام جهت اقامت دائم، بایستی پس از کسب ویزای کار، فعالیت سود ده خود را در این شرکت یا بیزینس به اثبات برساند و ادله مستند داشته باشید.
 • ویزای کار متقاضی حقیقی ثبت شرکت و خرید بیزینس در کانادا به منظور دریافت اقامت دائم کانادا، صرفا منحصر به شرکتی است که تاسیس کرده یا بیزینسی است که خریداری کرده و شما امکان کار دیگری یا استخدام در ارگان یا شرکت دیگری را در این کشور ندارید.
 • ویزای کار آزاد نیست. اشتباه نکنید!
 • شرط سودآوری و یا حداقل سرمایه گذاری برای شرکت ثبت شده برای اخذ ویزای کار وجود ندارد.
 • با ارائه برنامه تجاری یا همان BUSINESS  PLAN پلن قوی و اثبات مدیریت شخص متقاضی و سایر مدارک و مستندات قابل قبول میتوان اجازه کار را دریافت کرد.
 • قطعا دریافت ویزای توریستی و انتقال سرمایه به کانادا یکی از شرایط لازم برای این برنامه است. مقدار سرمایه منتقل شده بستگی به نوع کار و بیزینسی دارد که شما قصد خرید و یا ایجاد آن را دارید.
 •  اگر تمدید ویزای کار پس از دو سال لازم باشد، ممکن است ارائه گزارش کارکرد شرکت و دلایل درخواست تمدید ویزا درخواست شود.
 •  برای اقدام جهت دریافت این ویزای کار، داشتن بیزینس معتبر و یا نشان دادن مدیریت یک بیزینس به عنوان سابقه کار و همچنین اثبات دارایی کافی الزامی است.

نکاتی درباره ثبت شرکت و یا خرید بیزینس در کانادا

 •  با داشتن این ویزا، تحصیل فرزندان شما در مدارس کانادا رایگان خواهد بود.
 • این برنامه بسیار خوب و مناسب است برای آنهایی که واقعا قصد ‌کار و سرمایه گذاری در کانادا را دارند.
 • قطعا با صدور جاب آفر مدیریتی (به شرط گرفتن LMIA) و داشتن یک سال سابقه کار کانادایی در این زمینه و نیز فراهم کردن مدرک زبان مورد نیاز (با توجه به شرایط متقاضی) میتوان برای برنامه اکسپرس اینتری اقدام کرد و اقامت را اخذ نمود.
 • وجود یک نفر در پرونده شما که دارای اقامت کانادا باشد در این برنامه الزامی است‌. لذا اگر فردی را در کانادا دارید که میتواند شما را همراهی کند شرایط برای شما بسیار هموار تر خواهد بود.
 •  توجه داشته باشید که در حال حاضر شرایط این برنامه خوب است اما نمیتوان در مورد آینده آن اظهار نظر کرد. تا برنامه ای مناسب است برای آن اقدام کنید.
 • از مسئولان اداره مهاجرت در این لینک مشاوره رایگان و سریع و صحیح بگیرید.
 • فهرست کامل مجوزهایی که برای  راه اندازی  شرکت در کانادا نیاز دارید در این لینک در دسترس  است.

راهنمای ثبت شرکت و خرید بیزینس برای دریافت اقامت دائم و گذرنامه کانادا

مراحل ۴ گانه رسمی برای ثبت شرکت در کانادا به روایت سایت رسمی دولت کانادا

ویزای کار ۵ ساله کانادا یا ویزای تضمینی ۵  ساله کانادا: یک دروغ و کلاهبرداری آشکار

متاسفانه برخی شرکت های مهاجرتی غیر مجاز در ایران به متقاضیان پیشنهاد اخذ ویزای ۵ ساله کاری را میدهند و بابت آن نیز مبالغ هنگفتی را طلب می کند.  اگرچه راجع به این موضوع بارها در سایت توضیح داده شده اما لازم است بدانید ویزایی که برای شما اخذ می‌شود (البته با کلی مدرک سازی و جعلیات) صرفا یک ویزای توریستی و ویزیتوری است و با این ویزا به هیچ عنوان نمی توان کار کرد و ربطی به فرآیند ثبت شرکت در کانادا ندارد و نمی توان تحصیل نمود.

لازم است بدانید چیزی به عنوان ویزای ۵ ساله کاری آن هم بدون داشتن شرایط خاص وجود خارجی نداشته و این صرفا یک دروغ و کلاهبرداری آشکار است.  مراقب باشید در دام اینگونه کلاهبرداری‌ها در فرآیند ثبت شرکت در کانادا دچار نشوید.

محمدمهدی مومنی

چندین سال هستش که به صورت حرفه ای و جدی وارد فضای مجازی و کسب و کار اینترنتی شدم.علاقه زیادی به کسب و کارهای اینترنتی دارم و در این چند سال تجربیات زیادی در زمینه های مختلف از جمله تخصص کامل وردپرس،سئو،دیجیتال مارکتینگ،طراحی سایت و ... کسب کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا