شبکه های اجتماعیآموزش

آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام

آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام

تلگرام یک پیام رسان محبوب و بسیار پرکاربرد در گوشه گوشه‌ی دنیاست. در تلگرام ترفندهای فراوانی وجود دارد که کاربردی و خاص هستند. در این مطلب قصد داریم نحوه جلوگیری از پخش خودکار گیف‌ در تلگرام را به صورت تصویری آموزش دهیم؛ در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

برای جلوگیری از پخش خودکار گیف‌ها در تلگرام به روش زیر عمل می‌کنیم؛

  • اجرا کردن تلگرام و ورود به صفحه اصلی تلگرام و چت‌ها
  • لمس آیکون سه خط بالای صفحه
  • لمس گزینه settings و ورود به صفحه تنظیمات کلی تلگرام
  • انتخاب گزینه cgat settings و ورود به تنظیمات مربوط به چت‌ها
  • لمس و غیر فعال نمودن گزینه Autoplay GIFs

مرحله اول

ابتدا در صفحه اصلی چت‌های تلگرام آیکون سه خط بالای صفحه را لمس می‌نماییم تا منوی اصلی تلگرام پیش رویمان ظاهر گردد.

آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام

مرحله دوم

پس از لمس آیکون سه خط و نمایان شدن منوی اصلی تنظیمات با انتخاب گزینه settings وارد تنظیمات کلی تلگرام خواهیم شد و نمایی کلی از گزینه‌های قابل انتخاب پیش رویمان نمایان می‌شود.

آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام

مرحله سوم

پس از انتخاب و لمس گزینه settings  و وارد شدن به صفحه تنظیمات در این مرحله می‌بایستی از میان گزینه ها گزینه‌ی chat settings را که به معنای تنظیمات مربوط به چت است انتخاب کرده و وارد تنظیمات مربوط به چت ها شوید.

آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام

مرحله پایانی

پس از انجام مراحل قبل و ورود به تنظیمات مربوط به چت ها در این مرحله با رفتن به گزینه های پایین صفحه گزینه ای را تحت عنوان Autoplay GIFs را مشاهده خواهید کرد که به معنای پخش اتوماتیک گیف است.با غیر فعال کردن این گزینه می‌توانید از پخش خودکار گیف در چت‌ها جلوگیری کرده و تنها در صورتی که بخواهید می‌توانید با لمس کلمه  gifs قرار گرفته در وسط گیف آن را پخش کنید.

آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام

اگر این مطلب را مفید میدانید میتوانید آن را با دیگران به اشتراک گذارید. اگر آموزش خاصی می‌شناسید در قسمت نظرات معرفی نمایید تا آنرا در سایت مورد شرح و بررسی قرار دهیم.

صادق محمدزاده

حدود 5 سال است که بــصورت تخصـصی و حـرفه ای در حـوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت مـی کند و تجربه همکاری با ده ها رسانه بزرگ اینترنتی را در کارنامه خود دارد. صادق سالـــهاست که یکی از بـرتـرین ها در زمینه تولید محتوای حرفه ای مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر در کشور است. همچنین حدود 2 سال است که بصورت جدی پروژه های سئو و بهینه سازی مجموعه بیست اسکریپت را مدیریت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا