شبکه های اجتماعیآموزش

آموزش بولد نوشتن در تلگرام

در تلگرام ترفندهای فراوانی وجود دارد که هریک با توجه به نیاز بسیار کارآمد و خاص هستند. یکی از این ترفندها بولد کردن یا به عبارتی تو پر نوشتن کلمات است که در این مطلب قصد داریم این ترفند را تحت عنوان آموزش بولد نوشتن در تلگرام مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

برای بولد نوشتن کلمات در تلگرام بدون نیاز به ربات طبق مراحل ذیل عمل می‌کنیم؛

  • ابتدا تلگرام را اجرا کرده و وارد صفحه اصلی تلگرام می‌شویم.
  • اقدام به بازکردن صفحه چت مورد نظر می‌کنیم که قصد ارسال پیام برای وی را داریم.
  • در قسمت مربوطه اقدام به تایپ متن مورد نظر می‌نماییم.
  • قسمتی از متن را که قصد داریم بولد ( تو پر ) نماییم به ابتدا و انتهای آن علامت دو ستاره ** اضافه می‌کنیم و متن را ارسال می‌نماییم.

مرحله اول

تلگرام را اجرا کرده و وارد صفحه اصلی یا همان صفحه چت ها می‌شویم.

آموزش بولد نوشتن در تلگرام

مرحله دوم

پس از اجرا نمودن و ورود به صفحه اولیه یا همان صفحه کلی چت‌ها صفحه چت شخص مورد نظر را که قصد ارسال پیام به وی را داریم باز می‌کنیم و اقدام به تایپ متن ارسالی دلخواه کرده و کلمه مورد نظر را که قصد بولد کردن آن را داریم میان علامت دو ستاره ( ** ) قرار می‌دهیم. توجه داشته باشید که کلمه باید میان دو ستاره در ابتدا و دو ستاره در انتها قرار گیرد.

آموزش بولد نوشتن در تلگرام

مرحله سوم

پس از انجام مراحل قبلی و قرار دادن کلمه مورد نظر وسط علامت دو ستاره ** ابتدا و انتها اقدام به ارسال متن مورد نظر کرده و پس از ارسال خواهیم دید که کلمه ای که وسط علامت دو ستاره قرار گرفته به صورت تو پر یا همان بولد به نمایش در خواهد آمد.

آموزش بولد نوشتن در تلگرام

همانطور که مشاهده شد از طریق این روش می‌توانیم به راحتی و بدون نیاز به ربات اقدام به بولد کردن کلمات در تلگرام کرده و از این ترفند در چت کردن با سایر کاربران استفاده نماییم.

اگر این مطلب را کاربردی میدانید می‌توانید آنرا با سایرین به اشتراک گذارید.

صادق محمدزاده

حدود 5 سال است که بــصورت تخصـصی و حـرفه ای در حـوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت مـی کند و تجربه همکاری با ده ها رسانه بزرگ اینترنتی را در کارنامه خود دارد. صادق سالـــهاست که یکی از بـرتـرین ها در زمینه تولید محتوای حرفه ای مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر در کشور است. همچنین حدود 2 سال است که بصورت جدی پروژه های سئو و بهینه سازی مجموعه بیست اسکریپت را مدیریت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا