شبکه های اجتماعیآموزش

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

آیا تا بحال برای شما این سوال پیش آمده که چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ یکی از قابلیت هایی که اینستاگرام به کاربران خود ارائه می کند امکان یافتن مخاطبین در اینستاگرام فارسی است. با فعال کردن این ویژگی instagram به شماره های مخاطبین دسترسی پیدا می کند و مخاطبینی که حساب کاربری اینستاگرام دارند را شناسایی و معرفی می کند. در ادامه شیوه یافتن مخاطبین در اینستاگرام از طریق شماره تلفن آنها به شما آموزش داده می شود.

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چگونه شماره موبایل دیگران را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ از آنجا که یکی از مهم ترین هدف رسانه های اجتماعی ایجاد ارتباط با دیگران است. جستجوی مخاطبین گوشی در اینستاگرام نیز همانند سایر شبکه های اجتماعی روش خاص خود را دارد. برای این منظور کافیست وارد بخش Discover People شوید و از طریق گزینه Connect Contacts و سپس گزینه Get started به یافتن مخاطبین در اینستاگرام بپردازید.

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟پیدا کردن دوستان و آشنایان در شبکه های اجتماعی قطعا یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران پس از ساخت حساب کاربری به آن نیاز خواهند داشت. instagram این امکان را به شما می دهد که از طریق همگام سازی با شبکه های اجتماعی دیگر نظیر فیس بوک افراد مختلف را به لیست دوستان خود اضافه کنید. کاربر به حساب فیس بوک خود متصل می گردد و از این طریق مخاطبین فیس بوک خود را پیدا می کند. علاوه بر این کاربران می توانند حساب کاربری مخاطبینی را بیایند که شماره تلفن آنها را در گوشی خود ذخیره دارند. بدین ترتیب به سادگی اتصال اینستاگرام و فیسبوک برقرار می شود.

نحوه همگام سازی مخاطب های اینستاگرام

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟instagram می تواند شما را به مخاطبین ذخیره شده در گوشیتان متصل نماید. پس از فعال کردن این گزینه مخاطب های گوشی شما به صورت دوره ای با سرور برنامه همگام می شوند. یافتن مخاطب موبایل در اینستاگرام کار چندان پیچیده ای نیست برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اپلیکیشن خود را از طریق فروشگاه گوگل پلی و یا پلی استور آپدیت نمایید.
 2. به حساب کاربریتان لاگین کنید.
 3. روی آیکن سه خطی بالای اکانت اینستاگرام کلیک کنید.
 4. گزینه Settings در پایین صفحه حساب خود را انتخاب نمایید.
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
 5. اکنون در پنجره ظاهر شده گزینه Accounts را لمس کنید.
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
 6. در پنجره ظاهر شده گزینه Contact Syncing را انتخاب نمایید. این کار برای همگام سازی مخاطبین instagram صورت می گیرد.
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
 7. در این مرحله Connect Contacts را با کشیدن انگشت به سمت راست فعال نمایید.
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟پس از فعال سازی، این گزینه که همان مرحله جستجوی مخاطبین است به رنگ آبی تغییر خواهد کرد. از این پس مخاطبین گوشی شما به اپلیکیشن متصل می شوند. در صورت تمایل می توانید آنها را به لیست دوستان خود اضافه نمایید.
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
نکته: هنگامی که لیست تماس شما به instagram متصل است عمل همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام به صورت دوره ای اتفاق می افتد. می توانید مخاطبین را حذف کرده و یا همگام سازی مخاطبین را در هر زمان متوقف کنید. توجه داشته باشید اگر مخاطبین خود را حذف کنید مخاطبین جدید بارگذاری می شوند. با قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام عمل همگام سازی مخاطب گوشی و مخاطبین فیسبوک متوقف می شود.

نحوه جستجوی مخاطب های گوشی در اینستاگرام

برای یافتن دوستان فیسبوک در instagram ابتدا اپلیکیشن خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

 1. وارد اکانت کاربری خود شوید.
 2. نماد سه خطی بالای صفحه را لمس نمایید.
 3. از منوی باز شده گزینه Discover People را انتخاب نمایید.
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
 4. در پنجره باز شده در صورتی که گزینه Connect Contacts که به آن اشاره کردیم در حالت غیر فعال باشد، مخاطب های موبایل به شما نشان داده نمی شود. در این قسمت دو انتخاب دارید:
 • با انتخاب گزینه  Connect to Contacts به لیست مخاطبین گوشی تان متصل می گردید.
 • می توانید از طریق گزینه Connect to facebook به اکانت فیس بوک متصل شوید. حال می توانید مخاطبین فیس بوک که حساب instagram دارند را پیدا کرده و به لیست مخاطبین خود اضافه نمایید.
  نکته: توجه داشته باشید برای پیدا کردن مخاطبین از طریق فیس بوک نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت.

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟اگر برای اولین بار است که می خواهید از طریق حساب کاربری خود به مخاطبین گوشی تان متصل شوید با پنجره زیر مواجه میشوید. گزینه Get started را انتخاب نمایید.
چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

علاوه بر این در قسمت suggest این برنامه می توان لیست مخاطبین پیشنهادی را مشاهده و در صورت تمایل به مخاطبین خود اضافه نمود.

جستجوی مخاطبین فیسبوک در اینستاگرام فارسی

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟دسترسی به مخاطب موبایل در ایسنتا از جمله چالش هایی بوده که کاربران با آن مواجه هستند چرا که در بازه های زمانی اشخاص به این شبکه اجتماعی محبوب می پیوند و کاربران تمایل دارند تا از حضور مخاطبان خود در این شبکه آگاه گردند. خب پس از طی کردن مراحل بالا می توانید لیستی از کانتکت های خود داشته باشید.

اگر زبان اپلیکیشن شما فارسی است به منظور پيدا كردن افراد در اينستاگرام با شماره تلفن مراحل زیر را دنبال کنید. همان طور که پیشتر نیز ذکر شد قبل از هر چیز باید گزینه اتصال به مخاطبین را در مسیر زیر فعال نمایید:
منوی سه خطی/ تنظیمات/ حساب/ همگام سازی مخاطبین

 1. به پروفایل شخصی اکانت خود مراجعه کنید.
 2. از منوی سه خطی بالای پنجره گزینه یافتن افراد را انتخاب نمایید.
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
 3. اکنون از طریق گزینه Connect to facebook نیز لیست مخاطبین فیس بوک را مشاهده نمایید. با این گزینه می توان اتصالی بین ایسنتاگرام و فیسبوک داشت.
  همچنین می توانید روی دکمه اتصال مقابل گزینه Connect to Contact کلیک نمایید تا به لیست مخاطب های گوشی متصل شوید. (اگر از قبل این گزینه را فعال کرده باشید در این بخش آن را مشاهده نخواهید کرد.)
  چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
 4. اکنون مخاطبین پیشنهادی را به لیست مخاطبین خود بیفزایید.

قطع همگام سازی اینستاگرام و لیست مخاطب های گوشی

به منظور بستن مخاطب های موبایل در اینستاگرام باید گزینه Connect Contacts را غیر فعال نمایید. مراحل زیر به منظور قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام به ترتیب شرح داده شده است.

 1. با ضربه زدن به عکس خود در پایین صفحه به تب پروفایل شخصی تان بروید.
 2. از طریق نماد سه خطی بالای صفحه به منوی settings بروید.
 3. از منوی ظاهر شده گزینه Accounts را انتخاب نمایید.
 4. در مرحله بعد روی گزینه Connect Contacts ضربه بزنید.چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟
 5. پس از کشیدن انگشت به سمت چپ پیغامی ظاهر می شود مبنی بر اینکه سینک مخاطبین اینستاگرام به شما در دنبال کردن دوستانتان کمک می کند. اگر نمی خواهید همگام سازی انجام شود گزینه Disconnect را انتخاب نمایید.
چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ نکته: دلیل بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام است. این بدین معنی است اطلاعات مخاطبینی که قبلا همگام سازی شده اند به صورت خودکار حذف می گردند.

جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن

اگر به دنبال راهی برای جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن می گردید می توانید شماره تلفن خود را از برنامه حذف نمایید.

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ نکته: لازم به ذکر است برای حذف شماره تلفن حتما باید ایمیلتان را در instagram ثبت کرده باشید. زیرا باید حداقل یک راه ارتباطی با اینستاگرام داشته باشید تا در مواقع ضروری نظیر فراموشی رمز ورود و یا هک شدن اکانت تان وقایع را به شما اطلاع دهد.

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

بنابراین اگر ایمیل شما به برنامه متصل نیست ابتدا در تب پروفایل کاربری تان گزینه Edit Profile را لمس کنید و ایمیل خود را در قسمت Email Address اضافه نمایید. پس از اینکه ایمیل خود را تایید کردید می توانید در همان بخش Edit Profile شماره موبایل خود را حذف کنید.

سوالات متداول در خصوص دسترسی به مخاطب ها

 • زمانی که اینستاگرام را به فهرست مخاطبین تلفنم متصل می کنم چه اتفاقی می افتد؟
  پس از اتصال مخاطبین خود به این برنامه می توانید فهرست مخاطب های موبایل که در instagram هستند مشاهده کنید. در صورت تمایل می توانید مخاطب های موبایل خود را برای دنبال کردن انتخاب کنید.
 • علت بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام چیست؟
  تنظیمات اینترنت خود را بررسی نمایید. در بسیاری از مواقع علت آن ضعیف بودن سرعت اینترنت می باشد.
 • مخاطبین اینستاگرام کجاست؟
  در بخش Discover People می توان به لیست مخاطبین گوشیتان که دارای حساب کاربری instagram هستند دسترسی پیدا کرد.
 • همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام چیست؟
  همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام به این معنی است که مخاطبین جدید به صورت دوره ای با سرور instagram همگام می شوند.
 • چرا اینستاگرام مخاطبین را نشان نمی دهد؟
  اگر گزینه Connect Contacts در برنامه غیرفعال باشد لیست مخاطب های گوشی به شما نشان داده نخواهد شد.
 • جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن چطور امکان پذیر است؟
  اگر می خواهید کسی از طریق شماره تلفن به حساب کاربری تان دسترسی پیدا نکند می توانید شماره تلفن خود را از اپلیکیشن حذف نمایید.

در این مقاله همه چیز در مورد همگام سازی مخاطبین اینستاگرام آموزش داده شد. پيدا كردن افرادبا شماره تلفن و جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن از مواردی است که در این مطلب به آن پرداختیم. اگر با این مشکل مواجه شدید که چرا اینستاگرام لیست مخاطب های گوشی را نشان نمی دهد و یا سوالی در رابطه با اینکه مخاطبین اینستاگرام کجاست دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب از بیست اسکریپت مگ را مطالعه کنید. دیدگاه های خود را در رابطه با روش های جستجوی مخاطبین در اینستاگرام جدید مطرح نمایید.

محمدمهدی مومنی

چندین سال هستش که به صورت حرفه ای و جدی وارد فضای مجازی و کسب و کار اینترنتی شدم.علاقه زیادی به کسب و کارهای اینترنتی دارم و در این چند سال تجربیات زیادی در زمینه های مختلف از جمله تخصص کامل وردپرس،سئو،دیجیتال مارکتینگ،طراحی سایت و ... کسب کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا