آموزش

چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟

حذف مخاطبین از گوشی‌های آیفون بسیار آسان است. چندین راه برای حذف مخاطبین از آی‌فون وجود دارد. در این مطلب به آموزش بهترین روش‌های حذف یک یا چند مخاطب و یا حذف تمامی مخاطبین آی‌فون خواهیم پرداخت.
اگر می‌خواهید مخاطبینی را که دیگر به شماره آن‌ها نیاز ندارید، حذف کنید و یا قصد دارید کمی به دفترچه مخاطبین خود سروسامان ببخشید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

حذف یک مخاطب

به دفترچه مخاطبین بروید و بر روی نام مخاطبی که قصد حذف آن را دارید، ضربه بزنید.چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟

سپس بر روی Edit ضربه بزنید و گزینه “Delete Contact” را انتخاب کنید.

چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟
چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟

با ضربه زدن بر روی “Delete Contact” تأیید نمایید که قصد حذف مخاطب را دارید.
چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟

حذف تمام مخاطبین از یک منبع

آی‌فون می‌تواند مخاطبین را از حساب‌های ایمیل مانند Gmail ،Outlook و Yahoo Mail به دفترچه مخاطبین وارد کند. به‌طور کلی این کار موجب حذف و اضافه نمودن آسان مخاطبین در آی‌فون می‌شود. بنابراین اگر شما مخاطبی را از یک حساب لینک‌شده و یا آی‌فون حذف نمایید، مخاطب از هر دو مکان حذف خواهد شد.
برای حذف نمودن تمام مخاطبین از یک منبع شما می‌توانید کل حساب را حذف نمایید و یا به‌سادگی همگام‌سازی آن منبع با آی‌فون را خاموش کنید.

با رفتن به Settings > Passwords & Accounts می‌توانید از منابع لینک‌شده، اطلاع حاصل نمایید.

چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟
چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟

حساب‌هایی که مخاطبین را همگام‌سازی می‌نمایند، در زیر نام‌شان، کلمه “Contacts” قابل ملاحظه است.

چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟بر روی حسابی که می‌خواهید مخاطبین آن را حذف کنید، ضربه بزنید. از آن‌جا شما می‌توانید تاگل “Contacts” را غیرفعال کنید. سپس بر روی “Delete from My iPhone” ضربه بزنید.چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟

همچنین شما می‌توانید با رفتن به Delete Account > Delete from My iPhone، کل حساب (میل، مخاطبین، تقویم، یادداشت) را حذف نمایید.

حذف نمودن برخی از مخاطبین

در آی‌فون هیچ راهی برای پاک کردن هم‌زمان چند مخاطب باهم وجود ندارد؛ مگر این‌که تمام آن‌ها را حذف کنید. شما می‌توانید مخاطبین را از یک منبع لینک‌شده حذف کنید تا تغییرات حین همگام‌سازی بر روی آی‌فون اعمال شوند.
بسته به این‌که مخاطبین شما در کدام حساب لینک‌‌شده قرار دارند، روش‌های مختلفی برای حذف کردن هم‌زمان چند مخاطب باهم وجود دارد. برای دانستن روش‌های حذف مخاطب از این حساب‌ها می‌توانید از ارایه‌دهندگان مستندات کمک بگیرید.
اما اگر مخاطبینی که در آی‌فون خود ذخیره نموده‌اید در حساب دیگری وجود ندارند، می‌توانید از یک روش بهتر استفاده کنید.
به وبسایت icloud.com بروید و با حساب خود وارد شوید.
بر روی “Contacts” کلیک کنید.

چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟با نگه داشتن کلیدهای Ctrl+clicking، مخاطبینی که قصد حذف آن‌ها را دارید، انتخاب کنید.
چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟سپس دکمه Delete را از کیبورد فشار دهید و از روی صفحه بر روی “Delete” کلیک کنید.
چگونه مخاطبین را از آی‌فون حذف کنیم؟پس از انجام این مراحل، تغییرات با آی‌فون شما همگام‌سازی خواهد شد.

محمدمهدی مومنی

چندین سال هستش که به صورت حرفه ای و جدی وارد فضای مجازی و کسب و کار اینترنتی شدم.علاقه زیادی به کسب و کارهای اینترنتی دارم و در این چند سال تجربیات زیادی در زمینه های مختلف از جمله تخصص کامل وردپرس،سئو،دیجیتال مارکتینگ،طراحی سایت و ... کسب کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا