خبر

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

با این که ورود به مهرماه ورود به فصل مشغله ها است، در عین حال برخی از اوقات روز را نیاز به ریکاوری دارید تا خستگی را از خود دور کنید. گاهی تجربه بازی هایی که به شما لذت می دهد می تواند فرصت خوبی برای تجدید روحیه تان باشد. در این مطلب از بیست اسکریپت مگ می خواهیم لیستی از بهترین بازی های اواخر سپتامبر بپردازیم که می توانید آن ها را در مهرماه ۹۸ و برای همیشه تجربه کنید. البته این لیست می تواند تکمیل کننده پک بازی های شما بعد از بازی های تیرماه ۹۸ باشد.بازی اندروید و آیفون

بازی چند کاربره Raiders of the North Sea

بازی هایی که برای استفاده و مدیریت با تبلت تولید می شوند این فرصت را ایجاد می کنند که شما بتوانید با کمک آن ها در هر شرایطی چند کاربره بازی کنید.

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

Raiders of the North Sea نیز این ویژگی را به طور کامل در نظر گرفته است. به کمک این بازی می توانید ناو خود را بسازید، خدمه داشته باشید. در ادامه بادبان ها را تنظیم کنید و ناو خود را مدیریت کنید.

بازی مورد نظر چالش بر انگیز و استراتژیک است و می توانید از طراحی عالی آن لذت ببرید.

برای دانلود بازی Raiders of the North Sea برای اندروید و آیفون کلیک کنید

بازی Rogue Legacy ورژن Wanderer برای آیفون

این بازی در حقیقت مدیریت شوالیه هاست. هر بار که شوالیه ای از بین می رود، درست همان جا می توانید شوالیه بعدی را بخواهید و آن را مدیریت کنید. در ادامه بازی با انتخاب کردن ضعف ها و صفاتی که قابل مدیریت هستند، می توانید چالش هایی را روی بازی اعمال کنید.بازی اندروید و آیفون

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

برای دانلود بازی Rogue Legacy برای آیفون کلیک کنید

با Tropico یک جزیره را برای بهبودی مدیریت کنید

Tropico یک بازی جالب و سرگرم کننده اندرویدی است که روی IOS نیز اجرا می شود. شما در این بازی وظیفه دارید که یک جزیره را برای بهبودی کامل مدیریت کنید.

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

Tropico چیزی شبیه به بازی El Presidente است که در آن به عنوان یک شهردار وظیفه دارید تا همه چیز را از مدیریت تصمیمات شهری گرفته تا آزادی زندانیان، همه و همه را با استراتژی خاص به هدف برسانید.

نسخه موبایل Tropico مبتنی بر Tropico 3 است ، که نسخه ای است که به بازی اصلی وفادار است. از طرفی این بازی را می توان یک بازی استراتژیک با گرافیکی عالی در نظر گرفت که به تازگی به موبایل راه یافته است.

برای دانلود Tropico  برای اندروید و IOS کلیک کنید

بازی Dead Cells یا سلول های مرده

Dead Cells یا بازی سلول های مرده، در ابتدا برای رایانه های شخصی در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. البته تجربه بازی با لپ تاپ برای این گیم، چندان لذت بخش نبود. به همین دلیل بود که وقتی به تازگی نسخه جدید بازی برای ایفون طراحی شد بسیاری از افراد در مورد مشکلات قبلی آن سوال می کردند.

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

اما می توان گفت که در آیفون همه چیز بهتر از دسکتاپ است. تنها چیزی که کمی کاربران کمال گرا را ناراحت می کند، نمایشگر تقریبا کوچک آن است.

در نسخه موبایلی این بازی یک حالت اتوماتیک وجود دارد که وقتی به دشمنان نزدیک می شوید به طور اتوماتیک آن ها را نابود می کند. ( این ویژگی در نسخه لپ تاپ آن وجود ندارد ) به هر حال سلول های مرده بازی استراتژیکی است که باید در آن به دفاع بپردازید و با زد و خورد شدید مراحل بازی را دنبال کنید.

برای دانلود نسخه آیفون این بازی کلیک کنید و منتظر باشید تا نسخه اندرویدی آن به زودی روانه بازار شود.

بازی ساده مبارزه ای Knight Brawl

بازی های Colin Lane بطور مرتب در لیست بهترین بازی های اندرویدی و iOS قرار دارند که یکی از آن ها Knight Brawl است. در این بازی نیز شما مجموعه ای از کارهای خاص را به طور برنامه ریزی شده مشاهده می کنید که در کنار گرافیک ساده آن، شما را ساعت ها سرگرم می کند.

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

رویارویی دو طرفه در این بازی، و استفاده از قدرت هایی مثل پرتاب و پرش کمک می کند دشمنان را از بین ببرید و داستان بازی را به پیش ببرید.

هر چند این بازی چند کاربره نیز تجربه می شود اما چیزی که بیش از همه چیز در این بازی می درخشد، این است که این بازی با سبک حمله های وحشیانه ی سالم! حسابی شما را سرگرم می کند.بازی اندروید و آیفون

برای دانلود نسخه اندرویدی و آیفون کلیک کنید

بازی Dr. Mario World و کشتار ویروس ها

بازی های پازلی همیشه معروف و مورد توجه بوده اند. این بازی ها به موبایل هم راه یافته اند و با استراتژی هایی ترکیب شده و اند چیزی به نام بازی Dr. Mario World را در اختیار کاربران قرار داده اند تا با پازلی خاص، کاربران را مشغول کنند. شما در این بازی نقش دکتر ماروی را بازی می کنید که هدف آن از حل این پازل پاک کردن و از بین بردن ویروس هاست.

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

شرح حال پیش برد بازی دکتر ماریو

در این بازی شما باید یک سری ویروس را با کد رنگی خاص از بین ببرید. اما اینجا محدودیت زمانی وجود ندارد. استراتژی این بازی بر اساس میزان منابع در دسترس شما است. بدین ترتیب می توانید به سادگی با مدیریت منابع مثل یک پزشک حاذق شمار زیادی از ویروس ها را با تعداد محدودی کپسول که در اختیار دارید، از بین ببرید. هر چه شمار ویروس های کشته شده با منابع محدودتان بیشتر باشد امتیاز بهتری کسب خواهید کرد.

این بازی دارای ۱۰۰ مرحله است که هر کدام از تنوع بصری خاصی برخوردار است. اگر چه بازی دکتر ماریو رایگان است اما انتظار داشته باشید که تعدای پرداخت درون برنامه ای را در آن تجربه کنید. همچنین شما می توانید این بازی را با دوستان خود شریکی بازی کنید یا این که از آن ها برای پیشبرد بازی کمک بگیرید.

برای دانلود نسخه اندرویدی و آیفون کشتار ویروس ها توسط دکتر ماریو کلیک کنید.

بازی فوتبالی Super Soccer Champs 2019

بازی فوتبالی برای موبایل بیشتر با بازی فیفا شناخته می شود که فصل به فصل ارتقا پیدا می کند. اما Super Soccer Champs بازی خاصی است که از نقطه نظرات خاصی برتر از فیفا به نظر می آید.

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

علاوه بر جلوه های بصری، می توان گفت که تجربه بازی Super Soccer Champs در موبایل و پیشبرد بازی و سهولت کار با اسکرین به شدت بهتر از فیفا احساس می شود.

خوشبختانه می توان گفت که این بازی عادلانه تر از سایر بازی های فوتبالی است. چرا که هیچ گونه ترفند یا روش دور زدن در این بازی وجود ندارد و همه چیز به خودتان، هدف گیری و شوت هایی ارتباط دارد که انجام می دهید.

برای دانلود نسخه های  iOS و Android این بازی کلیک کنید.

بازی تاکتیکی دفاعی – مبارزه ای Dota Underlords

این برای اولین بار است که افسانه MOBA IP برای موبایل و اندروید طراحی می شود. اما پیچ و تاب خاص آن، موجب شده که حسابی سرگرم کننده باشد.

این یک MOBA نیست بلکه یک بازی تاکتیکی مبتنی بر نوبت است که در آن شما می توانید  قهرمانانی را انتخاب کنید و آنها را در یک سری نبردها علیه AI و سایر بازیکنان به مبارزه بگیرید.

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

در ادامه داستان بازی برای این که، بتوانید نبردی خوب داشته باشید، قابلیت های قهرمانان خود را ارتقا می دهید، و با تشکیل ارتش های رزمی، تلاش می کنید که از سد دشمنان عبور کنید. بازی اندروید و آیفون

با این بازی می توانید عملکرد دقیق تاکتیکی خود را به چالش بکشید و متوجه شوید که در چنین عرصه ای چند مرده حلاج هستید و چطور از ذهن تان کار می کشید و قدرت فکر و تحلیل تان چگونه است.

برای دانلود نسخه Android این بازی کلیک کنید

اگر در مهرماه جاری شما بازی خاصی تجربه کرده اید که خاص جلوه کرده و تجربه ای متفاوت از سایر گیم هایی بوده که تا کنون آن ها را اجرا کرده اید نام و توضیحات آن را در بخش نظرات بنویسید.

برچسب ها
لینک کوتاه
https://mag.20script.ir/?p=4864


محمدمهدی مومنی

چندین سال هستش که به صورت حرفه ای و جدی وارد فضای مجازی و کسب و کار اینترنتی شدم.علاقه زیادی به کسب و کارهای اینترنتی دارم و در این چند سال تجربیات زیادی در زمینه های مختلف از جمله تخصص کامل وردپرس،سئو،دیجیتال مارکتینگ،طراحی سایت و ... کسب کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن