آموزش

راهنمای حل کردن مشکل تاریخ آیفون

اگر از جمله افرادی هستید که آیفون یا آیپد خودتان را روی تاریخ یک ژانویه‌ی سال ۱۹۷۰ قرار داده‌اید و اکنون نمی‌توانید از آن استفاده کنید، آموزش زیر به کمک‌تان می‌آید.

اگر آیفون خودتان را با قرار دادن روی تاریخ یک ژانویه‌ی سال ۱۹۷۰ از کار انداخته‌اید، کافی است بگذارید باتری آن تمام شود تا بتوانید دوباره از گوشی استفاده کنید.

همان طور که در خبرها گفته شده بود، قرار دادن آیفون یا آیپد روی تاریخ یک ژانویه‌ی ۱۹۷۰ و خاموش کردن ‌آنها، باعث می‌شود که دیگر نتوانید از دستگاه خودتان استفاده کنید. خوشبختانه راهنمای حل کردن مشکل زمان آیفون پیدا شده و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

البته در گزارش‌ها به این موضوع اشاره شده که دلیل خراب شدن دستگاه‌های ۶۴ بیتی آیفون یا آیپد که روی تاریخ یک ژانویه‌ی سال ۱۹۷۰ قرار می‌گیرند وجود مشکلی در زمان بندی سیستم Unix بوده است. براساس اطلاعات منتشر شده، افرادی که با این مشکل روبه‌رو شده‌اند، باید صبر کنند تا باتری گوشی یا تبلت به شکل کامل تمام شود.

زمانی که باتری دستگاه‌تان به پایان برسد، تاریخ گوشی به شکل خودکار به زمان حال برمی‌گردد و کاربران دوباره می‌توانند از گوشی خودشان استفاده کنند. باید به این موضوع توجه داشته باشید که این مشکل روی آیفون ۵s، آیفون ۶، آیفون ۶s، تمام آیپدهایی که از زمان آیپد ایر ۲ به بعد راهی بازار شدند و نسل ششم آیپاد تاچ به وجود می‌آید.

محمدمهدی مومنی

چندین سال هستش که به صورت حرفه ای و جدی وارد فضای مجازی و کسب و کار اینترنتی شدم.علاقه زیادی به کسب و کارهای اینترنتی دارم و در این چند سال تجربیات زیادی در زمینه های مختلف از جمله تخصص کامل وردپرس،سئو،دیجیتال مارکتینگ،طراحی سایت و ... کسب کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا