آموزش

چگونه در پاورپوینت داده‌های چارت‌ را ویرایش و یا حذف کنیم؟

به مرور زمان روند داده‌ها تغییر می‌کند. به همین‌ علت ممکن است شما برای نمایش تغییرات نیاز به حذف و یا ویرایش داده‌ها داشته باشید. انجام این کار بسیار ساده و سر راست است. در ادامه به آموزش نحوه ویرایش و حذف داده‌ها در چارت‌های پاورپوینت خواهیم پرداخت.

حذف و ویرایش داده‌های چارت

ویرایش و حذف داده‌ها در چارت‌های پاورپوینت به‌سادگی قابل انجام است. پاورپوینت را باز کنید و به اسلایدی که حاوی گراف چارت است، بروید. سپس چارت را انتخاب کنید.
چگونه در پاورپوینت داده‌های چارت‌ را ویرایش و یا حذف کنیم؟حال بر روی چارت‌ راست کلیک کنید و از منویی که ظاهر می‌شود، گزینه “Edit Data” را انتخاب نمایید.
چگونه در پاورپوینت داده‌های چارت‌ را ویرایش و یا حذف کنیم؟یک اسپردشیت کوچک ظاهر خواهد شد. در این‌جا شما می‌توانید خانه‌ای که حاوی اطلاعات مدنظر است را انتخاب نمایید و سپس مقادیر جدید را جایگزین مقادیر قبلی کنید.
چگونه در پاورپوینت داده‌های چارت‌ را ویرایش و یا حذف کنیم؟تصویر چارت نیز متناسب با داده‌های جدید اسپردشیت، تغییر خواهد کرد. اگر قصد دارید داده‌ها را به‌طور کل از چارت حذف کنید، ردیفی را که حاوی داده است انتخاب نمایید. بر روی عنوان ردیف راست‌ کلیک کنید و سپس از منویی که ظاهر می‌شود، گزینه “Delete” را انتخاب نمایید.
چگونه در پاورپوینت داده‌های چارت‌ را ویرایش و یا حذف کنیم؟پس از انجام مراحل بالا، داده‌ها از چارت حذف خواهند شد.

چگونه در پاورپوینت داده‌های چارت‌ را ویرایش و یا حذف کنیم؟

محمدمهدی مومنی

چندین سال هستش که به صورت حرفه ای و جدی وارد فضای مجازی و کسب و کار اینترنتی شدم.علاقه زیادی به کسب و کارهای اینترنتی دارم و در این چند سال تجربیات زیادی در زمینه های مختلف از جمله تخصص کامل وردپرس،سئو،دیجیتال مارکتینگ،طراحی سایت و ... کسب کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا